گروه نمای ایران  با تکیه بر تجارب ۴۰ ساله بنیانگذارن خود در زمینه ساخت ، مرمت و بازسازی آثار هنری و باستانی در سال های اخیر با همراهی تیم اجرایی جوان و متخصص ، اقدام به توسعه و گسترش فعالیت های خود نموده است.

هدف ما ارائه خدماتی با کیفیت متمایز و قیمت مناسب به مشتریان عزیز می باشد، که این امر فقط با انتخاب دقیق و سخت گیرانه شرکت های تولید کننده معتبر و پیشرفته آجر ، کاشی و محصولات مرتبط امکان پذیر می باشد.

گروه نمای ایران با فعالیت در عرصه تهیه و توزیع انواع آجر نما ، آجر کف به صورت کلی و جزئی در سراسر کشور توانسته است اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب نماید.

نمای ایران با استفاده از بهترین جنس ها و نمونه ها از قبیل آجر قزاقی سنتی ، نسوز نما ، ده سوراخه ، پلاک و لعابی و غیره در پروژهای خود تنوعی از نقش ، هنر ، رنگ و زیبایی به ارمغان آورده است .

بهترین کیفیت ، مناسبترین قیمت و تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان ممکن را از تیم اجرای گروه نمای ایران بخواهید و جهت بازدید از نمونه کارهای نمای ایران کلیک نمایید .

امید است با تلاش همگان در زنده نگه داشتن و حفظ آثار و ارزش های معماری زیبا و اصیل ایرانی این سبک معماری را به جهانیان معرفی نماییم.

ما با جمع آوری بیش از ۵۰۰ مدل ،اندازه ،طرح و رنگ آجر و تهیه تابلو آجر نما سنتی و صنعتی سعی کرده ایم تا شما مصرف کننده گرامی ، انتخاب صحیح و راحت تری داشته باشید.

مدیریت این مجموعه پس از سالها تلاش توانسته با ایجاد تیمی قوی برای انجام امور اجرایی ، موفقیت های بسیاری کسب کند، امید واریم با یاری خداوند و بهره نمودن از نیروهای صادق و کارآمد بتوانیم رضایت شما مشتریان را برانگیزیم،

ضمنا این مجموعه جهت بازدید در نقاط مختلف کشور در صورت اعلام نیاز، اقدام به بازدید در محل جهت تعیین قیمت پروژه ها می نماید. جهت اطلاعات و هماهنگی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۲۵۱۶۴۵۹ تماس حاصل فرمایید.